Loading...

Era Istrefi apo bashkëpunon me Rihanna-n? ( VIDEO )

a2e36bc2e9890c1d52077a48c3c2e37a_L.jpg

Ritëm dhe padiskutim HIT si ‘Bonbon’, fansat e Rihanna-s me siguri do bëjnë namin

Era Istrefi ka postuar një video në Instagram ku na tregon se shumë shpejt vjen kënga e saj më e re. Në videon e Istrefit dëgjohet qartë se zëri i saj ka një ngjashmëri të madhe me zërin e Rihannës, shkruan intv.al. Duket se shumë shpejt edhe kënga e re që do titullohet “Origami” duhet të ketë padiskutim të njëjtin sukses si kënga “Bon Bon”, ku ishin fansat e Rihanna-s ata që e bënë këtë këngë virale dhe më pas vijoi suksesi i madh. Edhe pse jo në bashkëpunim me yllin botëror, Riri, kënga e re do të jetë në bashkepunim me një DJ.

Who’s ready for new single “Origami” ❔

A post shared by Era Istrefi (@strefie) on

Komentet
Top