Loading...

A është e gatshme PDSH të bisedoj me BESA-n dhe LR-PDSH, ja çfarë thotë Thaçi

254184.jpg

Nuk e kam mbyllur deren. Jam i gatshem te bashkepunojme me Levizjen Besa, gjithsesi jam i gatshem te ulem per te bashkebiseduar. ndersa per bashkepunimin eventual me LR-PDSH-ne, lideri i PDSH-se duke u pergjigjur tha se ai (duke aluduar te Zijadin Sela, verejtja jone) “ma mori mallin ne shpi. Dhe me dal para publikut me thane se eshte e imja!! Nuk dua ta komentojne.
“Ajo partia apo Levizje eshte e regjistruar si PSHD dhe jo PDSH. Aty ka njerez te perfshire ne korrupsion, krim dhe vrasje”, tha lideri i PDSH-se

Komentet

Leave a Reply

Top