Loading...

Është tërhequr shorti në Europa League

Europa1.jpg

Është tërhequr shorti në Europa League për 1/16 e kësaj garë joshëse.

Shorti deshi në këtë rreth të garave të përplasen dy skuadrat e mëdha evropiane, Liverpool dhe Manchester United.

Ndërkohë, interesant priten edhe përballjet Atheltoc Bilbaos – Valencias, dhe Dortmund – Tottenham.

Takohen:

Shakhtar-Anderlecht

Basel-Sevilla

Vilareal-Leverkusen

Athletic-Valencia

Liverpool-Manchester United

Sparta-Lazio

Dortmund-Tottenham

Fenerbahçe-Braga

 

Komentet

Leave a Reply

Top
Njoftim nga Shqipmedia. Kemi kaluar në faqe të re. Kliko këtuwww.shqip.media