Loading...

Exit Poll: PDK e humb betejën me të madhe në këto zgjedhje

h_53580226-800x600.jpg

Partia Demokratike e Kosovës ka shënuar rezultatin më të keq ndonjëherë në Prishtinë njofton Gazeta Blic.Sipas rezultateve të Exit Pollit, PDK ka pesur keq.Prishtina do të shkoj në balotazh, kandidatet do të jenë Shpend Ahmetin dhe Arban Abrashin.

Në gjithë vendin, ora 19:00 shënon kohën kur duhet të mbyllen qendrat e votimit.Përveç votuesve që aktualisht janë në qendra, votues tjerë nuk mund më që të votojnë./GAZETABLIC/

Nëse shtypni reklamat më poshtë mundësoni funksionimin e portalit tonë. Ju falemnderit.

Komentet
Top