Fansi i flakte i United vendos fanellen e Man.United në kulmin e Anfield Road

mancha-fanella.jpg

Por, një punëtor (tifoz i Man United), ka bërë diçka që askujt nuk i kishte shkuar ndërmend ta bënte. Identifikimi i tij nuk është zbuluar pasi mund të ketë telashe më vonë, pasi ai ka marr një fanellë të klubit të tij të zemrës Manchester United dhe e ka ngujuar në kulmin e stadiumit mitik.

Kjo nuk ishte e tëra pas ii njëjti person poashtu diku në kulmin e stadiumin ka vënë edhe dy lodra të ish-lojtarëve të famshëm dikur të “djajëve të kuq” Ryan Giggs dhe Rio Ferdinand.

Kjo ngjarje ndodhi pak orë para ndeshjes së zhvilluar të hënën mbrëma, dhe në mënyrë indirekte tifozët e Man.United e ndjejnë vetën si fitues pikërisht për këtë ngjarje të rrallë.

Komentet
Top