Loading...

Fatime Fetai feston ditëlindjen, ja sa vite mbushi ajo (FOTO)

57308961_1231856213634763_1789911643329658880_o-640x853.jpg

Prokurorja publike Fatime Fetai, dje festoi ditëlindjen e saj duke mbushur 34 vite bashkë me familjen e saj dhe miqtë e ngushtë.

Kryeredaktori i TV 24, Ognjen Janevski, në profilin e tij në Facebook ka publikuar foto me Fatime Fetain, e cila për ditëlindjen e saj nga miqtë mori një tortë te bukur.

Ajo ishte veshur me një fustan të shkurtër blu, ku dukej ne super forme.

Prokurorja Fetai gjithmone tërhqe vemendjen me stilin e saj klasik, por kesaj radhe ajo kishte vendosur te kap variant me te guximshem te modes,ngjyra pranvera dhe ka marre shume komplimente per dukejn e saj.

Komentet
Top
Njoftim nga Shqipmedia. Kemi kaluar në faqe të re. Kliko këtuwww.shqip.media