Loading...

FERO alles Baba do ta “kall” Gostivarin për Shën Valentin

27581149_149874622394488_3128867951260729344_n.jpg

“feroferaNeser nGostivar kome ekzekutu atmosferen si asnje her me par”, kështu ka shkruar në profilin e tij në instagram reperi më i përfolur kohën e fundit nga Kosova Fero i cili bëri bujë me këngën e fundit Gang Gang.

Fero raperi më i ri shqiptarë i cili ka bërë një bujë të madhe muajt e fundit për herë të parë do të qëndrojë në Maqedoni dhe qyteti i parë që ka përzgjedhur është Gostivari. Më poshtë keni një intervistë dhënë mediave kosovare ditët e fundit ku mund të mësoni më shumë për FERO…

Komentet
Top