Loading...

Fero, dhëndër Kumanove – FOTO

fero-gang-gang-lyrics-994212-600x440.jpg

Fero dhe Arbenita vijnë në fotografinë e parë së bashku.

Po përflitet tash e sa kohë se Fero është në lidhje me modelen shqiptare nga Kumanova, Arbenita Ismajli.

Megjithëse dyshja asnjëherë nuk e kanë konfirmuar këtë, ata për herë të parë kanë postuar një foto ku shihen bashkë.

Është Arbenita ajo e cila ka publikuar foton, ndërsa në përshkrim ka shkruar: “Me shokun”.

View this post on Instagram

Me shokin 🤪

A post shared by Arbenita Ismajli (@arbenitalsmajli) on

Komentet
Top
Njoftim nga Shqipmedia. Kemi kaluar në faqe të re. Kliko këtuwww.shqip.media