Loading...

Fjolla Ibraimi ia huq “Zëri im identik si i Beyonce më ka sjellë probleme dhe kërcënime” – VIDEO

29542628_1036740329799728_6133047288985514889_n.jpg

Tetovarja Fjolla Ibraimi tani më e njohur për publikun me zërin e saj super të fuqishëm e cila poashtu rrjedh nga një familje me traditë të gjatë në muzikë, pasi që i ati i Fjollës është Besim Ibraimi, baterist i rock grupit legjendar Elita 5.

Pas një pauze relativisht të gjatë, këngëtarja e re nga Tetova kohës së fundit duket se i është rikthyer fuqishëm skenës, vlen të ceket se Fjolla tani më është pjesë e emisionit “Maqina Tv” në Alsat M.

Së fundmi, Fjolla Ibraimi ishte e ftuar në emisionin e Big Mamës në Tv21 ku ajo foli për shumë gjëra, diçka që ra në sy dhe bëri mjaft zhurmë për publikun ishte deklarata e Fjollës ku ajo thekson se Beyonce i ka kërkuar të drejta autoriale dhe të fshihet video cover-i i saj nga YouTube për arsye se zëri i saj në një pjesë të këngës ishte identik si i Beyonce./ShqipMedia

Për më shumë, ndiqeni videon:

Fjolla Ibraimi: Beyonce më ka kërkuar të drejta autoriale!

Fjolla Ibraimi : Beyonce më ka kërkuar të drejta autoriale!

Gepostet von TV21 am Samstag, 31. März 2018

Komentet
Top