Fjolla Morina pozon me..(Foto-Video)

fjolla.png

Fjolla Morina pozon me Alayah (vajzën e saj gjasht muajshe) ku më pas Fjolla në video thekson po ashtu për jeten personale, jetën e saj në showbiz, poashtu ajo konfirmon edhe një lidhje të re dhe tregon për jetën e saj private për më shumë ndjekeni atë që ishte për ju engim në këtë video të pregatitur nga prive.

Fjolla

Komentet
Loading...

Leave a Reply

Top