Loading...

Flet Fero pas sulmit të mbrëmshëm – VIDEO

fero-1.jpg

Reperi Fero është sulmuar natën e mbrëmshme nga një grup personash të armatosur në njërën nga qendrat tregtare në Prishtinë.

Sulmin e ka konfirmuar edhe vet reperi, përmes një video të publikuar në rrjetet sociale.

Më poshtë keni videon ku Fero konfirmon sulmin dhe gjithashtu e komenton ngjarjen.

Komentet
Top