Loading...

Formacionet: Barcelona – Man.City, mungon një lojtar i rëndësishëm

auto_formacion1476863542.jpg

Sot në orën 20:45 në “Camp Nou” do të luhet super ndeshja mes Barcelonës dhe Manchester Cityt e vlefshme për xhiron e tretë të fazës së grupeve në Champions League.

Pep Guardiola do të rikthehet në qytetin e Barcelonës, mirëpo këtë herë si kundërshtar pasi drejton skuadrën britanike, shkruan “Mundo Deportivo”.

Një mungesë që bie në sy është mbrojtësi i Manchester City-t, Bacary Sagna i cili vuan nga një dëmtim.

E përditshmja spanjolle ka publikuar formacionet e mundshme për dy skuadrat:

Komentet
Top