Loading...

Formacionet zyrtare, Shqipëri – Portugali

20150907194820972646.jpg

Shqipëria dhe Portugalia kanë publikuar formacionet zyrtare për sfidën e së hënës në kuadër të Grupit I kualifikues për Euro 2016.

Shqipëria: Berisha, Gjimshiti, Cana, Ajeti, Agolli, Xhaka, Kukeli, Abrashi, Gashi, Lenjani, Cikalleshi.

Portugalia: Rui Patricio, Verinja, Pepe, Karvalho, Eliseu, Veloso, Danilo, Bernardo Silva, Nani, Dani, Ronaldo.

Komentet

Leave a Reply

Top
Njoftim nga Shqipmedia. Kemi kaluar në faqe të re. Kliko këtuwww.shqip.media