Formacioni, PSG me dy mungesa të mëdha në Ligën e Kampionëve

auto_basel1476865715.jpg

Sot në mbrëmje do të luhet ndeshja mes Paris saint Germain dhe Baselit e vlefshme për fazën e grupeve të Champions Leagues.

Skuadra franceze e drejtuar nga Unai Emery do të ketë probleme të shumta pasi sot do të mungojë dyshja titullare, Javier Pastore dhe Thiago Motta, shkruan “Goal”.

Pritet që në formacionin titullar për të zëvendësuar këto mungesa do të aktivizohet dyshja Hatem Ben Arfa dhe Adrien Rabiot.

Mundësia e vetme në sulm pa dyshim do të jetë Edison Cavani

Komentet
Top