Loading...

FOTO +16/ Aktorja shqiptare hap këmbët dhe tregon…

auto_linda41522417185.png

Aktorja Linda Jarani e cila u bë e njohur në serialin “O sa mirë” ka publikuar një foto vërtetë provokuese, ku është ‘top less’ dhe më këmbë të hapura.

Ajo momentalisht është në teatër pasi është larguar nga seriali.

Komentet
Top