FOTO/ Big Mama ia bën fora, ja si e mbulojnë me para dasmorët

big_1455611010-2849802.jpg

Sezoni veror mund të quhet edhe sezoni i dasmave dhe për këtë arsye këngëtarët janë shumë të angazhuar.

Në këtë atmosferë nuk anashkalohet edhe këngëtarja Big Mama, e cila angazhohet në ndonjë aheng familjar.

Angazhimi i saj në ngjarje të tilla padyshim që edhe shpërblehet prej dasmorëve të pranishëm.

Big Mama ka publikuar një fotografi në llogarinë personale në Instagram teksa shihet se si është mbuluar përplot me para gjatë performimit në një aheng familjar.

Ndryshe, këngëtarja së fundi ka pranuar se është në lidhje ndërsa nuk dihet se kur do të zyrtarizohet romanca e këngëtares.

Komentet
Top