Loading...

Foto e rrallë e Aziz Salihut nga Stambolli

auto_14500292_1810501462540202_8514639244514961458_o1475140604.jpg

Legjenda e boksit, ish boksieri Aziz Salihu, në bazë të fotografisë, duke shumë më mirë, më i kthjellur dhe ky është lajmi më i mirë për gjithë sportdashësit e më gjerë në shqiptari.

Fituesi i medaljes së bronztë olimpike në Los Anxhelos të Shteteve të Bashkuara të Amerikës. Ka bërë foton më të re ku shihet me bashkëshorten e tij, Agimen dhe vajzën Monika e cila është këngëtare e mirënjohur.

Një foto e bukur dhe si themi në zhargonin sportiv – shumë e rrallë

Komentet
Top
Njoftim nga Shqipmedia. Kemi kaluar në faqe të re. Kliko këtuwww.shqip.media