Loading...

FOTO/ Gazetari bullgar habitet: Kisha dhe Xhamia në Hasanbeg të padëmtuara

13932934_10154465725334468_5294597344271770007_n.jpg

Gazetari bullgar Yvo Bojkov që qëndron këto ditë në Shkup për të parë nga afër dëmet e shkaktuara nga fatkeqësia natyrore, ka postuar në Facebook foto nga Xhamia dhe Kisha në Hasanbeg të cilët i kanë shpëtuar fatkeqësisë edhe pse gjithcka pranë atyre objekteve është shkaterruar pjesërisht ose tërësisht./shqipmedia

13932934_10154465725334468_5294597344271770007_n

13882434_10154465725904468_3230629365080339473_n

13882367_10154465725939468_4419374991117687759_n.

kisha

                                                                              Xhamia e vjeter ne Hasanbeg shume pak e demtuar

13912347_556426871214805_6442069502859573288_n

13879248_556426701214822_1652181465164803951_n

Komentet
Top
Njoftim nga Shqipmedia. Kemi kaluar në faqe të re. Kliko këtuwww.shqip.media