Loading...

FOTO/ “Lufta” mes Shqipërisë e Kosovës për lojtarët, heshtin TKZ

tifozaaa.jpg

Tifozët Kuq e Zi nuk kanë komentuar ende largimin e Milot Rashicës, Alban Mehës dhe Herolindë Shalës nga Kombëtarja shqiptare

Në ditë e fundit është duke u zhvilluar një debat i ashpër mes tifozëve shqiptarë për lojtarët kosovarë, Milot Rashicës, Alban Mehës dhe Herolindë Shalën, të cilët lanë Shqipërinë për ta përfaqësuar Kosovën.

Deri më tani Tifozët Kuq e Zi, përkrahësit e përhershëm të Kombëtares shqiptare, ende nuk kanë komentuar largimin e Rashicës, Mehës dhe Shalës nga ekipi kuqezi

Komentet
Top