Loading...

FOTO/ Pamje të rënda, shiko si i është këputur veshi Jeremy Menezit

nahet-1.jpg

Debutimi i Jeremy Menezit nuk ka shkuar ashtu siç pritej me skuadrën e tij të re, Boreaux.

Ai në ndeshjen miqësore me Lorient, në pjesën e dytë ka humbur një pjesë të veshit të tij dhe kjo është konfirmuar edhe nga zyrtarët e skuadrës.

Ata kanë njoftuar se, Menez do t’i nënshtrohet një ndërhyrje kirurgjike.

Komentet
Top
Njoftim nga Shqipmedia. Kemi kaluar në faqe të re. Kliko këtuwww.shqip.media