Loading...

FOTO/ Panikë në Shkup nga tërmeti i pasdites, fillojnë të ikin

14331133_1664701980514217_1639015273_n.jpg

Një tërmet i fortë tash në ora 03.08 goditi Maqedonine. Ky ishte shumë i fuqishëm se ai i mëngjesit. Tërmeti i fortë me magnitud 5.1 shkallë dhe në thellësi prej 10 km ka goditur Shkupin me epiqendër në Malin e Zi të Shkupit i njëjti vend afërsisht ku ishte tërmeti i parë i mëngjesit.

Në foto shikoni se si qytetarët e Shkupit ikin nga qendra tregtare “City Mall” për shkaqe sigurie. Foto dërguar nga vizitorët e portalit Shqipmedia.
14331133_1664701980514217_1639015273_n

14341593_1664701927180889_1777308426_n

mkd-282956

mkd-282957

Komentet
Top
Njoftim nga Shqipmedia. Kemi kaluar në faqe të re. Kliko këtuwww.shqip.media