Loading...

FOTOT/ Tifozja seksi i jep një shtysë Bolonjës..

gloria4.jpg

Katër ndeshje dhe vetëm një pikë. Bolonja nuk po kalon një moment të mirë në Serinë A, por Gloria Taglioli i qëndron gjithmonë pranë skuadrës së zemrës.

Tifozja seksi ka pozuar me fanelën kuqeblu, por a do të mjaftojë ky set fotografik për të nxjerrë nga kriza skuadrën e Inzaghit./a.ç

Komentet
Top
Njoftim nga Shqipmedia. Kemi kaluar në faqe të re. Kliko këtuwww.shqip.media