Loading...

“Francë 2016” / Ja si prezantohet Shqipëria nga David Guetta – VIDEO

David-Guetta-653x420.jpg

Në kuadër të fushatës promocionale të aktivitetit madhor futbollistik që do të zhvillohet gjatë verës së vitit të ardhshëm, Kampionati Europian, drejtuesit e UEFA-s kanë publikuar videon promocionale të radhës. DJ me famë ndërkombëtare, që më parë ka performuar personalisht edhe në Shqipëri për fansat e tij, ka prezantuar së fundmi një guidë të të gjitha ekipeve që do të ndeshen në Grupin A, ku mes Francës, Rumanisë dhe Zvicrës, renditet Shqiperia.

VIDEO: https://www.youtube.com/watch?v=9jgnwerTBMQ

Komentet

Leave a Reply

Top
Njoftim nga Shqipmedia. Kemi kaluar në faqe të re. Kliko këtuwww.shqip.media