Futboll me… të pasme: Ja si luajnë konkurrentet e Miss BumBum

auto_11-371502369202.jpg

Gara për të përzgjedhur femrën me të pasmet më seksi në Brazil ka nisur.

Miss BumBum ka mbledhur 27 femra që duan të fitojnë kurorën, e cila i bën të famshme dhe milionere brenda natës.

Ndaj spostohuni Neymar dhe Coutinho sepse vajzat braziliane dinë të luajnë futboll më mirë.

Ato nuk i përdorin shumë këmbët, por të pasmet.

Komentet
Top