Gazetarja s’e përmban gëzimin para De Biasit: A të të përqafoj pak?

auto_biasssi1497248379.jpg

Gazetarja e “Supersport”-it, Ilda Bejleri, nuk i ka fshehur emocionet dhe gëzimin pas fitores 3-0 të Shqipërisë në Izrael.

Pas intervistës me trajnerin Xhani De Biazi, ajo i është drejtuar duke i thënë: “A të të përqafoj pak? Je në zemrat e të gjithë shqiptarëve!”

Tekniku italian nuk i ka thënë “jo” një kërkese të tillë, duke i dhënë një përqafim gazetares në fjalë.

Komentet
Top