Gigi shkëlqen edhe në shi

q11497956887.jpg

Ajo është e mësuar që të jetë e privilegjuar si supermodele.

Dhe përpos pasarelave, Gigi Hadid ka dëshmuar se ajo shkëlqen edhe kur bie shi, përcjell Bota sot.

22 vjeçarja ka marrë gjithë vëmendjen në rrugët e New York-ut, derisa po binte shi.

Engjëlli i Victoria’s Secret mbante veshur pantallona ngjyrë portokalli neon dhe një xhaketë blu

Komentet
Top