Loading...

Gjendet i vdekur një person në Tetovë

Tetova.jpg

Një 75-vjeçar është raportuar se është gjetur i vdekur në banesën e tij në Tetovë. Fqinjët filimisht kanë hetuar erë të keqe të vinte nga banesa, dhe me pas e kanë njoftuar policinë, e cila e ka gjetur burrin e ndjerë në banesë.

Inspektimi në vendngjarje u krye nga një ekip i SPB të Tetovës, një Prokuror Publik dhe një mjek i mjekësisë ligjore. Me urdhër të Prokurorit Publik, trupi i të ndjerit iu dorëzua Institutit të Mjekësisë Ligjore në Shkup për obduksion.

foto arkiva

Komentet
Top
Njoftim nga Shqipmedia. Kemi kaluar në faqe të re. Kliko këtuwww.shqip.media