Loading...

Gjendet vetura me të cilën u larguan grabitësit e Bankës

Vetura-e-djegur.jpg

Një karikator pistolete brenda dhe vetura e djegur e grabitësve është gjendur deri më tani nga pjesëtarë të Ministrisë së Punëve të Brendshme, dy orë pasi grabitësit kishin realizuar vjedhjen.

Raportohet se një veturë e tipit “Golf 5”, me të cilën supozohet se janë larguar grabitësit i është vënë flaka. Vetura nga ana e pjesëtarëve të policisë është gjendur në afërsi të Lumit “Serava” tek varrezat e qytetit në Butel.

Komentet
Top
Njoftim nga Shqipmedia. Kemi kaluar në faqe të re. Kliko këtuwww.shqip.media