Loading...

Gjoks më të madh moti nuk keni parë, është shqiptare (FOTO)

arbnora-1-735x400.jpg

Arbnora Ademaj ka mahnitur me dukje.

Ajo ishte e pranishme në ceremoninë e ndarjes së çmime të ‘Zhurma Show’.

Ish-missi i Kosovës u paraqit me një fustan tejet seksi.

Në plan të parë i kishte vënë gjokset gjigante.

Për më shumë shikoni dhe binduni se gjoks më të madh moti nuk keni parë.

Komentet
Top