Gjoksi më bombastik që do shihni, nuk ia mban bikini

q21492438374.jpg

Ajo kurrë nuk ka turp që të tregojë format e saj trupore.

Dhe, Pascal Craymer u paraqit si në kohërat e vjetra, gjatë festimit të Pashkëve në Itali, ku nxori format bombastike trupore, përcjell Bota sot.

Zeshkania, ish anëtare e TOËIE tregoi linjat, sidomos gjoksin bombastik, e veshur në bikini shumëngjyrëshe.

29 vjeçarja mahniti plazhin e Italisë me gjoksin e saj, që mezi ia mbante bikini

Komentet
Top