Loading...

Gjoksi po i shpërthen femrës më seksi në planet (Foto)

auto_a11505049262.jpg

Ajo është një nga modelet më të kërkuara në botë.

Dhe Ashley Graham tregoi edhe arsyen pse mban një epitet të tillë, në paraqitjen e saj të fundit në tepihun e kuq, shkruan Daily Mail, përcjell Bota sot.

Modeli 29-vjeçare dukej absolutisht fantastike teksa mbërriti për mbrëmjen gala “Business Of Fashion 500 Gala”, të shtunën në mbrëmje.

Ajo është shfaqur në mënyrë provokative me një fustan të bardhë, me të cilin ka ekspozuar gjoksin shpërthyes dhe këmbët seksi.

Komentet
Top