Loading...

Gostivar: E mban të “burgosur” dashnoren tre ditë në hotel

gostivarr.jpg

Dje më 30.09.2016 në ora 14,30 në Stacionin Policor në Gostivar H.M (22) ka denoncuar para policisë se personi I.M (32) me të cilin ka qenë në lidhje dashurie, e ka mbajtur pa pëlqimin e saj tre ditë në hotel prej ku nuk e ka lënë të lëviz. E njëta sëmuret pas tre ditëve dhe i dashuri e saj e dërgon në Spital ku i jepet ndihma e parë ndërsa pastaj e dërgon në shtëpi. Policia po punon në zbardhjen e rastit./shqipmedia

Komentet
Top
Njoftim nga Shqipmedia. Kemi kaluar në faqe të re. Kliko këtuwww.shqip.media