Loading...

Gostivar, Policia i kap me drogë dy të rinjë

Ofendon-policët-800x445.jpg

Pjestarë të policisë të Sektorit për punë të brendëshme Tetovë – Stacioni policor Gostivar, sot (24-dhjetor) rrethë orës 03 e 20 minuta, në fshatin
Zdunjë të Gostivarit, kanë privuar nga liria 25- vjeçarin L.S. nga Turçani i Vogël, dhe 20-vjeçarin A.A. nga Gostivari.

Gjatë kontrollit ndaj tyre është gjetur kokain, kështu që janë ndaluar në Stacionin policorë Gostivar.

Meren të gjitha masat dhe aktivitetet, për zbardhjen e plotë të rastit.

Komentet
Top
Njoftim nga Shqipmedia. Kemi kaluar në faqe të re. Kliko këtuwww.shqip.media