Loading...

Gruaja që u martua me veten

Gruaja-që-u-martua-me-veten.jpg

Pjesë e procedurës së legalizimit të një martesa është procesi i kurorëzimit të bashkëshortëve, mirëpo këtu në rastin që ju informojmë ndodhë dicka jo e zakonshme pra Natalie Adams nuk kishte nevojë për një dhëndërr për t’u martuar. E diagnostikuar me kancer, ajo vendosi të bënte një ceremoni martesore solitare shumë të bukur në kishën pranë shtëpisë së saj.

Me djalin e saj në krah, ajo festoi me fustanin e bardhë në praninë e miqve dhe familjarëve.

“Gjithmonë kam dashur të martohem. Nuk doja të hiqja dorë nga ëndrra ime vetëm për faktin se nuk kisha partner. Vendosa që kjo ditë të ishte vetëm për mua”, shpjegon Adams.

“Nuk e di sa do të jetoj, por dua të shijoj çdo moment të jetës dhe dua të plotësoj çdo dëshirë që kam”, shton Adams.tchannel

Komentet

Leave a Reply

Top
Njoftim nga Shqipmedia. Kemi kaluar në faqe të re. Kliko këtuwww.shqip.media