Loading...

Guardiola me koment të papritur për Unitedin dhe Chelsean

auto_Cogb9RSUAAAJcvR-650x3581506325488.jpg

Pep Guardiola beson se kundërshtarët nuk i frikësohen Manchester Cityt.

Në një pornoncim për mediat angleze, ai foli rreth luftës për titullin kampion.

“Chelsea fitoi 4:0 ndaj Stoke Cityt, ndërsa United ka pesë ndeshje pa pranuar gol. Kjo do të thotë shumë”, deklaroi Guardiola.

“Është një garë shumë e fortë për titullin. Të gjitha skuadrat janë të forta”, shtoi Pep.

City këtë edicion ka fituar pesë nga gjashtë ndeshjet e para.

Komentet
Top