Loading...

Guardiola: Unë jam si femër! A e dini pse?

guardiola-un-euml-jam-si-fem-euml-r_hd.jpg

Pep Guardiola thotë nuk do ta ketë asnjë problem që të përshtatet me jetën në Manchester City .
Spanjolli thotë se është i gjithanshëm dhe ka intuitë të femrës, e cila do ti ndihmoj në karrierën e re pas periudhës së kaluar në ligën elitare gjermane, Bayern Munich.

“Unë jam si një femër, jam i gjithanshëm. Mund të kontrollojë të dy situatat” u tha gazetarëve spanjolli. “Ky nuk është problem, kam talent të madh për këtë”, tha Guardiola.

Guardiola do ta merr drejtimin e kampionit të Ligës Premier gjatë verës, ndërsa te Bayerni do të vjen italiani, Carlo Ancelotti.

Komentet

Leave a Reply

Top