Loading...

Hashim Thaçi: njofton që po kthehet nga Amerika! (Foto)

2.jpg

Hashim Thaçi: Zëvendëskryeministri dhe ministri i jashtëm nëpërmjet rrjeti social Facebook postoi disa fotografi që duket se po kthehet në Kosovë pas vizitës në Shtetet e Bashkuara të Amerikës.

Ai ka veçuar takimin me sekretarin amerikan të shtetit John Kerry gjatë qëndrimit të tij në Washington.“Rrugës për në Kosovë, pas hapjes së Konsullatës së Kosovës në Des Moines, në shtetin e Iowa-s në SHBA, dhe pas vikendit me takime miqësore, ndër të cilët më i veçanti ishte ai me Sekretarin Kerry”, ka shkruar ai.

Komentet

Leave a Reply

Top
Njoftim nga Shqipmedia. Kemi kaluar në faqe të re. Kliko këtuwww.shqip.media