Loading...

Hoxhë Elvis Naçi: Së pari vjen kombi pastaj feja – VIDEO

13516306_1037479759669372_7810286793523379769_n.jpg

Mysafirë të kësaj jave n’Kosovës Show ishin Hoxhë Elvi Naçi dhe reperi Gold AG.
Hoxhë Elvis Naçi foli për muajin e Ramazanin dhe për fenë islame në përgjithësi.
Ai foli edhe për xhihadin dhe ka shprehur kundërshtimin e tij për shkuarjen jashtë vendit për luftë. Ai foli edhe për sjelljet në familje, respektivisht si i përcakton islami ato.
“Islami thotë që si gruaja ashtu dhe burri janë të barabartë”, tha Hoxhë Elvis Naçi, i cili theksoi se së pari vjen kombi pastaj feja.
Mysafiri tjetër, Gold AG hyri në studio duke i bërë një dhuratë Hoxhës Elvis Naçi.
Për më tepër shikojeni emisionin e plotë…

Komentet

Leave a Reply

Top
Njoftim nga Shqipmedia. Kemi kaluar në faqe të re. Kliko këtuwww.shqip.media