Loading...

Humbi ndeshjen, trajneri shqiptar rrihet në hyrje të banesës

Bylbyl-Sokoli-678x450.jpg

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Kosovë, ku trajneri i një skuadre është sulmuar nga persona ende të paidentifikuar. Mësohet se trajneri i Llapit në Kosovës, Bylbyl Sokoli është rrahur nga tri persona në hyrje të banesës së tij në rrugën “Luan Haradinaj”.

Siç përcjellin edhe mediat kosovare, në vendin e ngjarjes shkoi policia dhe ambulanca, ndërsa kjo e fundit e transportoi trajnerin për në spital.

Kujtojmë se ngjarja në fjalë vjen një orë pasi përfundoi ndeshja e Prishtinës me Llapin, ku kryeqytetasit fituan 2-1.

Komentet
Top
Njoftim nga Shqipmedia. Kemi kaluar në faqe të re. Kliko këtuwww.shqip.media