Loading...

Hummels: Do ta eliminojmë Bayernin

0183.jpg

Kapiteni i Borussia Dortmundit, Mats Hummels thotë se Borussia Dortmund e synon kualifikimin në Kupë.

Sipas mbrojtësi gjerman skuadra e Dortmundit synon që të mbyll sezonin më një trofe, prandaj ndaj Bayern Munchen luan për jetë a vdekje.

“Ne duhet që të përqendrohemi maksimalisht dhe të bëjmë një lojë kompakte. Bayerni është një skuadër e fortë, por këtu luajmë për jetë a vdekje. Duam fitore synimi ynë është të shkojmë në Berlin dhe ta mbyllim sezonin më një trofe”, tha Hummels.

Komentet

Leave a Reply

Top