Loading...

Igli Tare i’a merr Berlusconit sërbin!?

auto_TARE1433452871-ma79ql2omg6219hqqkdlpk2pzpyd3884fvtwkglxjw.jpg

Mediat italiane janë shumë të sigurta se Sinisha Mihajlovic do të jetë trajner i ri i Lazios. Claudio Lotito thuhet se e ka kryer marrëveshjen me trajnerin që është në largim nga Milani.

Mihajlovic ka qenë më parë lojtar i Lazios dhe se Lotito do të ia besojë punën si trajner i ri i skuadrës. Mihajlovic ishte kandidat për trajner të Lazios para se të zyrtarizohej te Milani.

Ky lajm nuk është aq i mirë për Etrit Berishën duke e patur parasysh se Mihajlovic njihet si një ultra nacionalist serb.

Komentet

Leave a Reply

Top
Njoftim nga Shqipmedia. Kemi kaluar në faqe të re. Kliko këtuwww.shqip.media