Inter – Milan, luhet në Kinë

auto_inter_1489480244-49079711489483501.jpg

Interi dhe Milani do të përballen në Kinë para fillimit të sezonit 2017/2018

Derbi i parë mes Interit dhe Milanit, për sezonin 2017/2018, do të luhet në Kinë, përkatësisht në “Nanjing Olympic Sports Centre”.

Kjo përballje do të luhet me 24 korrik në “shtëpinë” e pronarëve të ri të Interit, Suning, shkruan Caciomercato.com.

Komentet
Top