Loading...

Interesante, Dua Lipa ia vodhi celularin tetovarit edhe…- VIDEO

39109046_315975902303385_4411430943458328576_n.jpg

Festivali “Sunnyhill” është një ndër festivalet më të mëdha të organizuar ndonjëherë në Kosovë, gjegjësisht në Gërmi. Ky festival arriti që të mbledhë një numër të madh të artistëve me famë botërore si Dua Lipa, Action Bronson, Martin Garix etj..

Një ngjarje e pa zakontë i ka ndodhë pjestarit të “Phatooni Team”. Ron Mirta është i njohur tani më për publikun shqiptar si një ndër udhëheqësit kryesor të emisionit zbavitës në një ndër televizionet më të ndjekura në vend – Alsat M.

Një video që qarkullon në rrjetet-sociale, shihet qartë momenti kur këngëtarja jonë Dua Lipa i merr celularin Ronit në ndërkohë që ai ishtë duke regjistruar dhe e vazhdon videon në një mënyrë shumë shoqërore edhe të ëmbël.

A do të thotë kjo se në të ardhmen mund të ketë ndonjë bashkëpunim të mundshëm mes Phatooni dhe Dua Lipa?/ShqipMedia

Dua Lipa GOT MY PHONE!! I can't stop watching this! ❤😱P.s Shpend Ahmeti konfirmon ne fund se sa lucky I am 😂

Gepostet von Ron Mirta am Sonntag, 12. August 2018

 

Komentet
Top
Njoftim nga Shqipmedia. Kemi kaluar në faqe të re. Kliko këtuwww.shqip.media