Interi zgjedh njërin mes Bernardeschit dhe Berardit

auto_i1497425078.jpg

Interi e do më shumë Federico Bernardeschin se sa Domenico Berardin.

Mediaset Premium shkruan se Nerazzurrët e pëlqejnë shumë mesfushorin 23 vjecar Bernardeschi dhe e dua në skuadër në këtë verë.

Berardi pëlqehet po ashtu nga drejtorët, por jo edhe aq nga Luciano Spalletti, ndërsa kalimi i trajnerit Eusebio Di Francesco te Roma e ofron këtë lojtar më shumë nga kryeqyteti.

Fiorentina kërkon 50 milionë euro për Bernardeschin.

Po ashtu për Bernardeschin ‘lufton’ Juventusi dhe preferenca e lojtari është kalimit të kampionët e Italisë.

Komentet
Top