Ish e dashura e Justin Biber ndez rrjetin, shfaqet e zhveshur në shtrat

auto_3E1F483700000578-0-Skimpy_swimwear_Sahara_s_bikini_G_string_bottoms_are_priced_at_a-m-6_14894511585001489488383.jpg

Nuk është sekret se çdo gjë seksi shitet.

Dhe, kjo duket të jetë edhe e ditur dhe me synim që ta arrijë 23 vjeçarja Sahara Ray, e cila ka pozuar topless për të brendshmet e saj këtë javë, përcjell Bota sot,

Ish e dashura e Justin Biber ka postuar në Instagram foto ku shfaqet më seksi se kurrë.

E shtrirë dhe me telefon në dorë ajo tregon linjat perfektë trupore dhe të pasmet seksi, derisa pozon topless

Komentet

0 thoughts on “Ish e dashura e Justin Biber ndez rrjetin, shfaqet e zhveshur në shtrat”

 1. dardan says:

  Mbahu Struga se tash ju e keni radhen te I udheheqni Shqiptaret e Maqedonise.
  Eshte normale se Struga tash e ka radhen.
  Dy here Tetova ju ka udheheqe ( dy partite PPD dhe PDSH ) kohes se fundit ( gati 12 vjet BDI ) tash radhen e ka Struga.
  Do me kundershtojn bashkeqytetaret e mi nga Tetova per kete koment por kjo eshte realiteti.
  Krejt rruget te cojn ne Struge nepermjet PDSH-se ose pa kryetarin aktual ( me kryetarin e ri nga Struga ) ose me nje fraksion te ri e dale nga PDSH ne krye me Zijadin Seles.
  Gjitha resurset dhe mundesite qe Shqiptaret e Maqedonise te hecin perpara me keto udheheqes jane harxhuar.
  Shume kujt nuk do ti vije mire ( eshte gje normale dhe e papranueshme ) por rruga neve Shqiptareve na con nepermjet Drinit te Zi e bashk me Drinin e Bardhe bashke ne Shqiperi ( ndoshta me e mira se ajo qe deri me sot flitet per ate rruge qe nepermjet Radikes dhe Vardarit bashk me Moraven e Shumadijes te shkojm ne Egje e gjetiu).
  Kame deshire qe lexuesit e ketij komentit tim mos ofendojn por ta lexojn tekstin me vemendje (ndermjet rrjeshtave) sepse te dhena ma shume nuk mund te ju jape.
  Por per mendimin tim nuk eshte edhe keq, sepse te ghithe flasim per ndryshime dhe se si ne Shqiptarët te hecim perpara, ja kjo edhe mund te jete ajo rruge qe e deshirojn popullata e paster me moral ( qe nuk eshte perlyer akoma ).
  E perseris se koha ketyre lidere-ve kaloi, e paten mundesine por njani thumbit tjetri patkoit e bane popullin Shqiptare per gogla.
  Me siguri se koha do I tregon keto supizime te mija por mis harojm edhe nje gje se koha do I sheron dashurite e medhaja qe kane pase njerezit ndaj ketyre partive aktuale ( cdo gje koha sheron ), po dhashte Allahu qe te na sheron nga keto “tifozlleke-boshe” sepse ketu fitojn vetem ata 22 lojtaret e futbollit ndersa tifozet kthehen neper shpija te hidheruar.
  Por mire eshte edhe keto politikanet e sotshem te I bijn sa ma shpejt “tibistikvase” se koha ecen shpejt e neser pendimi eshte shume vone.
  E sa per popullin ketu ka kush I del zot sepse ka koka ( si ne Shqiperi dhe Kosove ) qe I mendojn hapat qe duhet te I hecim, me kot e lodhim veten se keto polutikanet e sotshem do na e rregullojn gjendjen neve Shqiptareve (nuk punojn keta per Shqiptaret-ata ta fshijm nga mendja).
  Por po e perseris edhe nje here me shume nuk mund te jap te dhana por koha do I tregon te gjitha.
  Ju uroj shendet lexuesve dhe gjithe Shqiptareve kudo qe jane …

Top