Ismet Munishi shpërthen pas humbjes turpëruese të Trepçës ’89

auto_19642766_1623649587648046_6460776802070639325_n1499203935.jpg

Ismet Munishi ka reaguar ashpër ndaj krtikëve të Trepçës ’89, pas kritikave për humbjen në ndeshjen ndaj Vikingurit.

Munishi ka shkruar në Facebook se është ndjerë krenar me organizimin e 89-shit, përkundër disfatës turpëruese nga Vikinguri në sfidën e kthimit në parakualifikimet e Ligës së Kampionëve.

Stratega te fcb, mos folni . Sot pata emocione , mu kujtuan gjenerata dhe ditet kur ishim ne izolim, kur luanim…

Posted by Ismet Munishi on Dienstag, 4. Juli 2017

Komentet
Top