Loading...

Ja çka biseduan Zaevi me Kasamin (VIDEO)

zaev-kasami-2.jpg

Sot padite në Qeveri janë takuar kryeministri Zoran Zaev dhe lideri i Lëvizjes BESA, Bilall Kasami.

Takimi vjen menjëherë pas përçarjeve mes dy klaneve në BESA edhe atë nga grupi i Shkupit dhe grupi i Tetovës
Në takim mes Zaevit dhe Kasamit siç bëjnë të ditur nga Qeveria është biseduar për mbështetjen e pakos së ligjeve reformuese në Kuvendi.

Komentet
Top