Loading...

Ja fanellat e reja që do të veshin kuqezinjtë në Francë

mavraj-gashi-470x627.jpg

Mërgim Mavraj dhe Shkëlzen Gashi kanë preznatuar fanellat e reja që kuqezinjtë do të mbajnë veshur në Francë. mavraj gashiMbrojtësi shtatlartë i Këlnit nëpërmjet një fotoje të postuar në profilin zyrtar të tij në “Facebook” ka njohur tifozët me fanellat e reja njëra e bardhë dhe tjetra gri me të zezë.

Komentet

Leave a Reply

Top