Ja kur hidhet shorti për ndeshjet gjysmëfinale

auto_cha_1492546983-95340651492576953.jpg

Shorti i gjysmëfinales në Ligën e Kampionëve do të hidhet të premten e ardhshme në Nyon të Zvicrës

Mbëmë janë mësuar dy skuadrat e para gjysmëfinale, ku Real Madrid eliminoi Bayern Munichun dhe Atletico Madrid e eliminoi Leicester Cityn.

Sot do të mësohen edhe dy skuadrat tjera gjysmëfinel, pasi të takohen Barcelona – Juventus dhe Monaco – Borussia Dortmund.

Komentet
Top