Loading...

Ja kush është arbitri milioner i ndeshjes Shqipëri – Portugali

190115.jpg

Jonas Eriksson do të jetë arbitri kryesor i ndeshjes mes Shqipërisë dhe Portugalisë e cila do të luhet në stadiumin Elbasan Arena më 7 Shtator në orë 20-45.

Suedesi Eriksson përbën një rast të veçantë pasi bëhet fjalë për një milioner që ka pasion arbitrimin.

Komentet

Leave a Reply

Top
Njoftim nga Shqipmedia. Kemi kaluar në faqe të re. Kliko këtuwww.shqip.media